До Всесвітнього дня без тютюну

Щороку 31 травня весь світ відзначає «День боротьби з тютюнопалінням». У цей день по всьому світу проходять антитютюнові акції.

Метою Дня відмови від паління є активні дії зі сприяння у зниженні поширення шкідливої тютюнової залежності.

Захворювання спричиняє не лише активне паління. Пасивні курці (які вдихають тютюновий дим поряд із курцем), також підпадають під ризик отримати одну із вищеперерахованих хвороб.

Останні часом набувають популярності, особливо серед молоді, електронні сигарети. Ідея їх створення належить китайському фармацевту Хон Лук у 2000 році.

Електронна сигарета (вейп) – це пристрій, що складається з акумуляторів, нагрівального елементу і контейнера для рідини, що випаровується. Принцип роботи простий: батарейка нагріває спіраль, відбувається випаровування рідини, яку і вдихає курець електронної сигарети. Тобто людина замість диму видихає пар, який нібито є більш безпечним та немає канцерогенних речовин, яких багато в тютюновому димі. Однак, на сто відсотків стверджувати, що електронні сигарети безпечніші за звичайні, не можна, оскільки поки що ніхто не знає, як себе почуватимуть користувачі електронних сигарет після 10-20 років паління.

У ліцеї №6 було проведено:

– виховний захід «Ми за здоровий спосіб життя» тренером ВБО «АСЕТ» для учнів 7 класів;

-конкурс плакатів на тему: «Ми – проти паління».

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!