Хештег-Марафон #SpeakUpUkraine

З 17 вересня ЗОШ №6 ім. В.Г. Короленка бере участь у конкурсі “Хештег-Марафон #SpeakUpUkraine”

Графік конкурсу

Хештег-Марафон #SpeakUpUkraine

17 вересня 2019 року  – старт проекту. Офіційна прес-конференція, під час якої буде оголошено умови конкурсу, призовий фонд, партнерів, старт реєстрації команд.

17 вересня-4 жовтня 2019 року. Реєстрація команд.

4 етапи завдань

30 вересня – 11 жовтня – перший етап змагання. «Моя безпека на дорозі!» –  Діти молодшого шкільного віку проводять культурні події про безпеку на дорозі: виставку плакатів, читання віршів, виставу.  

14 жовтня – 25 жовтня – другий етап змагання. «Цінуй моє життя!»  – Громадські акції, організовані дітьми середньої та старшої школи за участю інших дітей середнього та старшого шкільного віку.

28 жовтня – 8 листопада – третій етап змагання. Освітній марафон – тренінги «Відповідальні батьки», організовані для педагогів та батьків.

11 листопада – 17 листопада  – тест «100 питань про безпеку».

Оголошення остаточних результатів та урочисте нагородження переможців відбудеться до 17  грудня 2019 року. Час і місце проведення нагородження буде оголошене переможцям персонально.

Хештег-Марафон #SpeakUpUkraine –  це всеукраїнське змагання з безпеки дорожнього руху для дитячо-молодіжних команд – активістів з усієї України, яке відбуватиметься у 4 етапи протягом 2,5 місяців. 

Команди проводитимуть громадські молодіжні акції з безпеки дорожнього руху та проходитимуть тест на знання правил дорожньої безпеки, а фото- та відео- звіти про виконання кожного етапу команди публікуватимуть у Facebook та Instagram з хештегом #SpeakUpUkraine

Хештег-Марафон #SpeakUpUkraine  – це проект, що реалізується в рамках Національної програми з дорожньо-транспортного травматизму дітей та молоді  «Traffic Challenge» та є для України знаком оклику наприкінці 10-річчя Дій з безпеки дорожнього руху , проголошеного Генеральною Асамблеєю ООН в світі до 2020 року. Хештег #SpeakUp – це міжнародне гасло цього року, яке проголошене ООН та символізує активні дії та висловлювання за безпеку на дорозі.

Оскільки хештег є ООН-івським, то таким чином уся міжнародна спільнота бачитиме активність українців та те, що Україна розвивається в контексті загальносвітового руху і підтримує глобальні цінності.

 

 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!