ПОТЕНЦІЙНИМ УЧАСНИКАМ НМТ

Щоб зареєструватися, вступнику/вступниці потрібно за допомогою спеціального сервісу на сайті УЦОЯО створити персональний кабінет і виконати в ньому такі дії:

  • вибрати із запропонованих переліків навчальний предмет додаткового блоку та населений пункт в Україні або за кордоном, де він/вона планує проходити НМТ;
  • завантажити сканкопії та/або фотокопії реєстраційних документів;
  • надіслати внесену інформацію та копії документів на обробку до регіонального центру. 

Зверніть особливу увагу на таке: якщо вступник/вступниця не натисне на кнопку “Надіслати на обробку”,  регіональний центр не зможе опрацювати інформацію, тож його/її не буде зареєстровано для участі в НМТ.

Також в разі ненадання копій документів або надання копій, що не відповідають вимогам, йому/їй буде повідомлено про потребу виправити недоліки та зазначено їх перелік. Усунути помилки й повторно надіслати копії документів на перевірку до регіонального центру потрібно буде якнайшвидше, але не пізніше ніж 7 травня.

Тож після надсилання документів на обробку рекомендується заглядати до персонального кабінету, щоб не пропустити важливого повідомлення.

Так само до 7 травня в персональному кабінеті вступник/вступниця матиме змогу змінити навчальний предмет додаткового блоку, з якого він/вона бажає пройти тестування, чи населений пункт в Україні або за кордоном, де перебуватиме в дні проведення НМТ, чи вказати на потребу в проходженні НМТ під час додаткової сесії.

Попри те, що реєстрація  триватиме до 3 травня 2023 року (включно), не зволікайте, аби мати час для усунення недоліків чи внесення потрібних змін.

(За матеріалами сайту: https://testportal.gov.ua/potentsijni-uchasnyky-nmt-stvoryly-ponad-211-tysyach-personalnyh-kabinetiv/)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!